Rychlý kontakt
 eshop@bez.cz  

Jak na výměnu nebo vrácení zboží

Výměna zboží

Pokud se rozhodnete vyměnit zakoupené zboží, poprosíme Vás:

Zabalte zboží do původního obalu, kompletní, nepožkozené, nepoužité. Vyplňte formulář pro výměnu zboží Výměna zboží přiložte jej spolu s fakturou ke zboží a zašlete nám na adresu prodejny:

Politických obětí 2238

738 01

Frýdek-Místek

Telefon.: 604 594 777

Email: dan@bez.cz

Při posílání zboží k nám na adresu, prosíme vyplňte telefonní kontakt, případně mail! V případě nevyplnění je velká pravděpodobnost, že nám zboží nebude doručeno. Zboží lze vyměnit i osobně u nás na prodejně.

Nové zboží, které budete chtít by mělo mít stejnou nebo vyšší hodnotu, nikoliv nižší. Při vyšší ceně doplatíte pouze rozdílovou částku a dopravné.

 

Odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)

Pokud se rozhodnete vrátit zakoupené zboží, poprosíme Vás: 

Zabalte zboží do původního obalu, kompletní, nepožkozené, nepoužité. Vyplňte formulář Odstoupení od smlouvy přiložte jej spolu s fakturou ke zboží a zašlete nám na adresu prodejny:

Politických obětí 2238

738 01

Frýdek-Místek

Telefon.: 604 594 777

Email: dan@bez.cz

Při posílání zboží k nám na adresu, prosíme vyplňte telefonní kontakt, případně mail! V případě nevyplnění je velká pravděpodobnost, že nám zboží nebude doručeno. Zboží lze vrátit i osobně u nás na prodejně. V případě vrácení zboží vracíme v souladu se zákonem dopravné ve výši nejnižšího nabízeného dopravného. Nejnižší dopravné činí 59,-.

 

Pokud byste potřebovali ještě nějak poradit neváhejte nás kontaktovat:

Telefon.: 604 594 777

Email: dan@bez.cz