Rychlý kontakt
 eshop@bez.cz  

Petzl SWIFT RL 2023 čelovka - oranžová

Značka: Petzl

Kompaktní ultravýkonná dobíjecí čelovka s reaktivním svícením.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: E095BB01
3 488 Kč
Petzl SWIFT RL 2023 čelovka - oranžová
Značka: Petzl

Petzl SWIFT RL

Univerzální výkonná dobíjecí čelovka pro všechny outdoorové aktivity. Pomocí technologie REACTIVE LIGHTING senzor analyzuje okolní světlo a automaticky upravuje svítivost podle vašich potřeb. Hlavový pásek je reflexní, aby zajistil viditelnost uživatele. Jeho dělená konstrukce poskytuje vynikající stabilitu při dynamických a intenzivních aktivitách, jako je horolezectví, trail running a skialpinismus. Intuitivní ovládání jediným tlačítkem, které snadno ovládá všechny funkce: ON/OFF, režimy svícení, intenzitu a uzamykání. V případě potřeby můžete využít i trvalé nebo stroboskopické červené světlo. Dobíjecí akumulátor a pětistupňový indikátor stavu nabití.

  • Minimální doba svícení v režimu REACTIVE LIGHTING je 5 hodin
  • Maxmimální výkon 1100 lumenů
  • Váha 100 g
  • Ergonomický a nastavitelný hlavový pásek s dělenou konstrukcí poskytuje ideální posez; pásek je možné odepnout a vyprat
  • Lithium-iontový akumulátor o kapacitě 2 350 mAh, dobíjitelný přes USB-C port - USB-C kabel je součástí balení
  • Blikající červené světlo pro bezpečnost a signalizaci vaší polohy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce Petzl se již od roku 1970 zaměřuje na vývoj a výrobu vybavení pro horolezectví, speleologii, a další vertikální aktivity. Dnes již nenajdete prakticky nikoho kdo by tuto značku neznal. Firma Petzl si klade vysoké nároky na kvalitu dodávaných materiálů a na samotnou bezchybnou produkci. V našem sortimentu se objevují kvalitní čelové svítilny.