Rychlý kontakt
 eshop@bez.cz  

Salomon láhev Soft Flask - 500 ml

Značka: SALOMON

Měkká láhev, která vám pomůže s hydratací na delších trasách při horkých dnech.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: LC1916000
490 Kč
Salomon láhev Soft Flask - 500 ml
Značka: SALOMON

Salomon Soft Flask 500 ml

Soft flask od Salomonu je měkká láhev, kterou můžete využít k hydrataci při delších bězích nebo v horkém počasí. Stačí si namíchat ionťák nebo si do soft flasku nalít vodu a budete připraveni podávat výkon další hodiny. 500 ml láhev se vejde do běžeckého opasku nebo do ruky, primárně se však využívá do běžeckých vest. Všechny vesty nabízíme pouze v setu s láhvemi, ale láhve se mohou ztratit anebo je můžete chtít obměnit.

Víčko je snadno odšroubovatelné a rozložitelné na kusy, takže se dá propláchnout, aby nedocházelo k usazování zbytků z iontových nápojů a jiných ochucených tekutin. Nespornou výhodou je smršťování lahve při upíjení jejího obsahu. Nedochází tak k nepříjemnému šplouchání během běhu a prázdná láhev zabírá minimum místa. Dalším bonusem je širší hrdlo, díky kterému se snáze doplňuje obsah.

Tipy na čištění soft flasku:

Po každém použití láhev co nejdříve vymyjte vlažnou vodou, rozdělejte uzávěr s picím ventilem a vše důkladně propláchněte a nechte usušit, nejlépe na držáku. Je možné, že po delším používání v láhvi vznikne mírný zápach či plíseň. Nejlépe se jich zbavíte tak, že láhev přes noc namočíte do roztoku vody a jedlé sody, případně octu. Zbytky nečistot a plísně lze očistit i mechanicky pomocí speciální sady na čištění, ale postačí doma snadno dostupné věci jako vatová tyčinka či mezizubní kartáček. Někteří běžci také soft flasky preventivně uchovávají v mrazáku, ale přiznáme se, že to jsme ještě nezkoušeli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Láhve do běžecké vesty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Tomorrow is yours - zítřek patří tobě. Heslo, kterým se řídí francouzská značka Salomon, založena již v roce 1947. Za ta léta se stala mimo jiné celosvětovým průkopníkem v trail runningu, kde se na její produkty můžete vždy absolutně spolehnout.

 

 

Podobné produkty

LC1312400 0 GHO SFLASK 250 8 STD 28 None.png.cq5dam.web.1200.1200
490 Kč
LC1986400
LC1916400 0 GHO SOFT FLASK 500ml 17 SPEED Clear Blue.png.cq5dam.web.1200.1200
650 Kč
LC1916400