AKU Superalp NBK GTX - pánská - hnědá
Pánská robustní treková obuv z nubuku s membránou GORE-TEX a podešví Vibram Fourà. Stabilní a spolehlivá volba pro vícedenní horské treky s těžkým batohem.
Boty AKU jsou obecně poměrně tvrdé, těžké a úzké (=nepříliš pohodlné).
Mohly by se vám proto líbit tyto alternativy:
- Merrell Moab (klasická turistická bota, pohodlná, dlouho vydrží, dobrá cena)
- Salomon XA PRO 3D (mnohaletý favorit, dobrý na tůry od Lysé hory po Triglav)
- Hoka Speedgoat (moderní, lehká, dobře tlumená bota)
- Altra Olympus nebo Altra Olympus Hike (hodně tlumená a bezkonkurenční pohodlí, jaké umí jen Altra)
- Altra Lone Peak (aktuálně no.1 treková bota, nejpoužívanější od Stezky Českem po americké dálkové treky, měkká, lehká, pohodlná i po celodenním nošení, úplně jiný koncept než boty AKU)
AKU Superalp NBK GTX – pánská treková bota
Maximální stabilita a odolnost pro dlouhé horské přechody
AKU Superalp NBK GTX je robustní pánská treková obuv navržená pro vícedenní túry v horách a nejnáročnější podmínky. Díky pevné kožené konstrukci a stabilní podrážce je ideální pro pohyb s těžkým batohem.
Popis
Svršek z kvalitního nubuku v kombinaci s gumovou obsázkou zajišťuje vysokou odolnost proti oděru a mechanickému poškození. Membrána GORE-TEX Performance Comfort spolehlivě chrání proti vlhkosti a zaručuje komfort v proměnlivém počasí.
Podešev Vibram Fourà poskytuje vynikající trakci na horských cestách, zatímco mezipodešev z PU dvojité hustoty se stará o stabilitu a účinné tlumení při chůzi s těžkou zátěží. Technologie AKU Elica Natural Stride System podporuje přirozený krok a pomáhá rovnoměrně rozkládat tlak na chodidlo.
Díky pevné konstrukci, vyššímu střihu a vysoké odolnosti je Superalp NBK GTX ideální volbou pro dlouhé a náročné treky i horské expedice. Vyrobeno v Evropě.
Parametry
Určeno pro: muže
Svršek: nubuková kůže
Podšívka: GORE-TEX Performance Comfort
Podešev: Vibram Fourà
Mezipodešev: PU dvojité hustoty
Stélka: Custom Fit Pro
Systém: Elica Natural Stride System
Ochrana: celoplošná gumová obsázka
Hmotnost ½ páru: cca 700 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boty na běh a dlouhé štreky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | — |
| Značka: | AKU |
| Pohlaví: | Pánské |
| Tvar a šířka: | Střední (běžná šířka) |
| Terén: | Horská, kamenitá stezka, Les i město, gravel, Zpevněná cesta |
| Membrána: | S Goretexem |
| Barva: | Černá, Hnědá |
| #sizes_table#: | /tabulka-velikosti-aku/ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



